2.ročník – 2015

Druhý ročník Mraveniště proběhl rok po prvním ročníku a to na jaře roku 2015. Stejně jako první ročník se kurz skládal ze 3 víkendů – 2 výukových a 1 zkouškovým. Malou změnou byla změna místa druhého víkendu a snížení kapacity kurzu – zúčastnilo se jej 23 frekventantů.

• 1. víkend se konal opět ve skautském domově v Příboře v termínu  20. – 22. února.
  • 2. víkend se přesunul do prostor bývalého kláštera v Blahutovicích. Probíhal od 20. března do 22. března.
  • Zkouškový víkend se v termínu 17. – 19. dubna opět uskutečnil ve skautském centru Vanaivan v Kopřivnici.

Chlapci: Michal Bambuch, Jiří Baran, Petr Bobak, Karel Drexler, Aleš Fabriger, Jaroslav Glogar, Vojtěch Glogar, Tomáš Heincl, Vojtěch Koláček, Vojtěch Liška, Dan Šmajstrla, Vojtěch Vašků

Dívky: Kristýna Chládková, Adéla Fabrigerová, Marta Hrčková, Markéta Korená, Klára Kroupová, Magdaléna Kroupová, Zuzana Kubičíková, Alena Mifková, Terezie Plešková, Klára Šindelková, Adéla Vávrová

plakat2015