4.ročník – 2017

Stejně jako v minulých letech, tak i v roce 2017 otevřelo Mraveniště své brány. Konal se již 4. ročník tohoto čekatelského kurzu. Mraveniště si i v roce 2017 nechal stejný formát jako v minulý letech – 3 víkendy, z toho 2 zážitkově-vzdělávací a jeden zkouškový víkend. Čtvrtého Mraveniště se zúčastnilo 23 frekventantů.

1. víkend se oproti minulým ročníků odehrál již v lednu, konkrétně 20. – 22. leden.. Místem konání měl být klasicky skautský domov v Příboře, avšak kvůli tuhým mrazům byl víkend přesunut do skautského centra Vanivan v Kopřivnici.
V termínu 24. – 26. února. se na faře v Rychalticích odehrál 2. víkend kurzu.
Zkouškový víkend se v termínu 7. – 9. dubna klasicky uskutečnil ve skautském centru Vanaivan v Kopřivnici.

upr

Chlapci: Dostál Matěj, Chrobák Milan, Janáč Denis, Palla Milan, Rusnok Vojtěch, Růžička Ondřej, Vavro Petr

Dívky: Böserová Denisa, Jakubovská Alena, Kamlarová Evka, Körnerová Klára, Králová Štěpánka, Kratochvílová Michaela, Krejčí Alena, Langrová Klára, Iveta Jurečková, Pekaříková Kristýna, Skočková Lenka, Skrečková Tereza, Sucháčková Klára, Kamila Jakubíková, Škrobáková Eliška, Pospišilová Jana

plakat2017