3.ročník – 2016

V roce 2016 náš se náš tým rozhodl po úspěšných předchozích ročnících uspořádat třetí ročník čekatelského kurzu Mraveniště. Stejně jako předchozí ročníky se kurz uskutečnil na jaře během 3 víkendů. Velkou změnou byl přechod na nový program čekatelských kurzů – na takzvané kompetence. Třetího Mraveniště se zúčastnilo 25 frekventantů.

• 1. víkend se klasicky uskutečnil ve skautském domově v Příboře v termínu  19. – 21. února.
  • Pro 2. víkend kurzu jsme opět hledali nový azyl a ten jsme našli na faře v Rychalticích. Víkend probíhal od 11. března do 13. března.
  • Zkouškový víkend se v termínu 8. – 10. dubna klasicky uskutečnil ve skautském centru Vanaivan v Kopřivnici.
upr

Chlapci: Josef Bitner, Vojtěch Demel, Antonín Demel, Jakub Fojtů, David Hrubý, Martin Jašek, Matyáš Jurák, Daniel Komárek, Jan Pumr, Martin Vitek

Dívky: Hana Benešová, Johana Cachnínová, Monika Dorazilová, Dominika Drdová, Jitka Güntherová, Barbora Chmelová, Marie Kudlová, Veronika Kupčíková, Markéta Luštinová, Karolína Nosálková, Karla Novobilská, Monika Olbrechtová, Marie Půhoná, Kristýna Tomšíková, Eliška Zgarbová

Bez názvu-2