5. ročník – 2018

Již 5. ročník našeho čekatelského kurzu se konal v roce 2018. Po roce jsme se vrátili k původnímu období konání víkendů. Ty i tentokrát byli 3. Menší obmněnou prošel instruktrský tým, který byl doplněn o několik nováčků a hlavně o novou mladou krev. Formát byl více méně stejný – 2 víkendy byly zážitkově-vzdělávací a jeden zkouškový víkend s tím, že některé kompetence se plnili již během první víkendů. Pátého Mraveniště se zúčastnilo 22 frekventantů.

I v roce 2018 se, stejně jako během loňského ročníku, 1. víkend odehrál 9. – 11. února ve skautském centru Vanaivan v Kopřivici.
V termínu 9. – 11. března se ve skautském domově v Příboře uskutečnil 2. víkend kurzu.
Ve Vanaivanu se odehrál i Zkouškový víkend, a to v termínu 13. – 15. dubna.

upr

Chlapci: Filip Bohačík, Jakub Kostelník, Václav Kupčík, David Maslonka, Vojtěch Sukač, Pavel Valalik

Dívky: Hana Dostálová, Kateřina Dostálová, Lenka Friedlová, Nicole Häuslerová, Alžběta Janýšková, Dominika Kudelová, Klára Macíčková, Lucie Monsportová, Gabriela Nagyová, Lenka Novotná, Sabina Pavlasová, Blanka Soldátová, Ema Šprochová, Pavlína Štefková, Tereza Valášková, Anna Váňová

plakat2017