7. ročník – 2020

První víkend ročníku 2020 proběhl v termínu 14. – 16. 2. na novém místě a to na Spálově (informace k víkendu). Druhý a třetí víkend se měli uskutečnit v termínech 13. – 15. 3. a 17. – 19. 4. v Lubině a Kopřivnici. Kvůli pandemii koronaviru však museli být zkušeny a přeloženy na podzim, konkrétně na 16.-18. října a 20.-22. listopadu. Bohužel ani v těchto termínech se nemohl druhý a třetí víkend kurzu uskutečnit a tudíž jsme kurz upravili do online verze. V rámci Mraveniště Online se uskutečnilo několik přednášek a programů přes komunikační platformu Jit.si, zkoušky probíhaly buď formu online formulářů nebo ústně přes uvedenou platformu.

Při registraci jsme se opět setkali s opravdu velkým zájmem, celkově o náš kurz projevilo zájem okolo 50 zájemců. Samotného kurzu se nakonec zúčastnilo 22 skautů a skautek. Zkoušky úspěšně zvládlo 20 z nich.

Chlapci: Bartoš Vít, Boháč David, Čermák David, Kovaříček Jan, Němec Jakub, Nevařil Martin, Sokol Kryštof

Dívky: Bartková Klára, Havlínová Magdalena, Hudíková Alžběta, Hurtová Eva, Jalůvková Klára, Kořená Veronika, Macíčková Rozálie, Merglová Klára, Místecká Ester, Pavelková Terezie, Pešková Michaela, Rašková Jana, Strnadelová Alice, Vrobelová Kateřina